«Буковина» — «Зимбру» (Молдавия) — 3:2

36cfba61

Буковина - Зимбру Чернівецька «Буковина» зіграла міжнародний товариський поединок із 8-разовим чемпіоном Молдови «Зімбру» (Кишинів) й здобула перемогу 3:2.

Начало зустрічі був за посетителями з Молдови. На 8 хвилині гри ворота голкіпера «Буковини» Олександра Чурілова вразив Даніобедал Негруц. Через 4 хвилини чудову нагоду зрівняти итог втратив капітэн чернівецької команди Вячеслав Коробкін. Після удару головою Вячеслава, м’яч влучив у поперечину похитительіт «Зімбру». А на 17 хвилині поединку на «постріл» Р. Гунчака зреагував воротар кишинівського клубу Микола Каланча.

Згодом гравці «Зімбру» загнали свій другий гол у поединокі. Цього разу результативний удар на свій рахунок записав Олександр Безімов. За 8 хвилин до завершення першого тайму на ударну позицію знову вийшов Р. Гунчак. Удару досвідченого гравця забракло влучності. Міг забити також захисник «Буковини» Сергій Басов. «Постріл» Сергія головою зумів відбити Микола Каланча.

І все ж, чернівчанам вклинилося відзначитися ще у шестій половині зустрічі. Отримавши передачу від Сергея Маковійчука, наш півзахисник Р. Гунчак вже вкотре вирішив перевірити пильність сторожа похитительіт «Зімбру». Потрапивши у стійку похитительіт, шкіряна куля действительно опинилася у сітці «рамки» молдовського клубу.

У другому периоді підопічні Юрия Зайця схилити шальки терезів на свій бік. На 75 хвилині поединку влучного удару головою завдав новачок «Буковини» Євген Сантрапинських. Зазначимо, що футболіст, який перейшов у чернівецький колектив із клубу «Бастіон» (Іллічівськ), став кращим бомбардиром «Буковини» у літнє міжсезоння. Сантрапинських забив 3 голи у трьох поєдинках. А перемогу буковинцям у поединокі з кишинівським колективом принесли результативні дії Сергея Маковійчука — 3:2.

поединок між підопічними Юрия Зайця та восьмиразовим чемпіоном Молдови був доброчинним. Виручені від зустрічі кошти піпить на допомогу постраждалим від повені.