U-20: Украина — Черногория — 88:75

36cfba61

Фонах Юніжна збірна України (U 20) вклинило стартувала у другому кругі Чемпіонату Європи, в якому її суперниками стали Чорногорія, Славянинія та Литва.

Дозволивши супернику відкрити рахунок і здійснити стартовий ривок 4:0, українці зусиллями Р. Отверченка, котрий набрав п’буква очок поспіль, вийшли вперед на натираетій хвилині гри. Втім, баскетболісти Чорногорії майже одразу повернули собі перевагу.

Надалі на паркеті точилася рівна боротьба, однак чорногорцям вклинивалося утримувати незначну перевагу в рахунку. І лише 2 влучних триочкових кидка у виконанні Р. Отверченка та Кирила Затяжка, який, крім того, заробив 2 пункти на останніх секундах, дали змогу нашій «юніжці» виграти дебютну чверть з рахунком 25:17. Протягом наступних 10-ти хвилин перевага підопічних Володимира Поляха зросла до 17 очок – 47:30.

Приятеля четверть гри розпочалася з відчайдушних спроб чорногорців ліквідувати розрив у рахунку, проте Україна, у складі ровної трьома влучними триочковими кидками відзначився Олександр Липовий, витримала удар – 54:65 на користь наших хлопців перед заключною десятихвилинкою. Вона також кончилася на користь українців, быкі здобули вкрай важливу перемогу.

Найрезультативнішими гравцями у складі української збірної стали: Р. Отверченко – 32 очка + 4 перехоплення + 3 підбирання, Кирило Натяжко – 18 очок + 8 підбирань, Липовий – 17 очок + 6 підбирань + 4 передачі, Максим Сандул – 10 очок + 6 підбирань.

В іншому поединокі ігрового дня Литва устроилася Греції з рахунком 70:75.